سوالات متدوال

مجموعه اول سوالات

 • عجب

  سه شنبه,27 سبتامبر 2016   admin

  سمنبسنبنثصتزس

 • برای سفر بهترین مکان را کجا معرفی می‌کنید؟

  یکشنبه,25 سبتامبر 2016   admin

  بهترین، امری نسبی است. باید بدانیم بهترین را با چی و کی مقایسه می‌کنیم. همین طور بودجه‌ی شما در انتخاب بهترین مکان برای سفر هم بی تاثیر نیست. اما شاید بشه این طور گفت که مسیرهای استانبول و آنتالیا با توجه به ارزان بودن این تورها مناسب‌ترین هستند. لطفا با شماره 88827371 تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای شما متناسب با بودجه و زمان شما بهترین مسیر را معرفی می‌کنند.

 • برای سفر خارجی اعتبار پاسپورت چند ماه باید باشد؟

  یکشنبه,25 سبتامبر 2016   admin

  بستگی به آن دارد که قصد سفر به کدام کشور را دارید. برای سفر به هند حداقل اعتبار می‌بایست 7 ماه باشد. برای سفر به ترکیه حداقل اعتبار می‌تواند تا 3-2 ماه نیز باشد. بنابراین قوانین ورود و خروج برای کشورهای گوناگون متفاوت است.

 • چرا شبهای عید و یا برای تعطیلات، پروازها و نرخ تورها اینقدر گران می‌شود؟

  یکشنبه,25 سبتامبر 2016   admin

  طبیعی است، هرچه نایاب شود کیمیاست. شما برای آنکه با چنین مشکلی مواجه نشوید چند ماه زودتر برنامه سفر و خرید تور را انجام دهید. نگذارید سفر به دقیقه 90 برسد.طبیعی است، هرچه نایاب شود کیمیاست. شما برای آنکه با چنین مشکلی مواجه نشوید چند ماه زودتر برنامه سفر و خرید تور را انجام دهید. نگذارید سفر به دقیقه 90 برسد.طبیعی است، هرچه نایاب شود کیمیاست. شما برای آنکه با چنین مشکلی مواجه نشوید چند ماه زودتر برنامه سفر و خرید تور را انجام دهید. نگذارید سفر به دقیقه 90 برسد.طبیعی است، هرچه نایاب شود کیمیاست. شما برای آنکه با چنین مشکلی مواجه نشوید چند ماه زودتر برنامه سفر و خرید تور را انجام دهید. نگذارید سفر به دقیقه 90 برسد.طبیعی است، هرچه نایاب شود کیمیاست. شما برای آنکه با چنین مشکلی مواجه نشوید چند ماه زودتر برنامه سفر و خرید تور را انجام دهید. نگذارید سفر به دقیقه 90 برسد.طبیعی است، هرچه نایاب شود کیمیاست. شما برای آنکه با چنین مشکلی مواجه نشوید چند ماه زودتر برنامه سفر و خرید تور را انجام دهید. نگذارید سفر به دقیقه 90 برسد.

 • سفر هند بهتر است یا تایلند؟

  یکشنبه,25 سبتامبر 2016   admin

  هر دو مسیر جالب و پر جاذبه ای است.


  هند سرزمین باورها و عقاید متفاوت و با فرهنگ و جاذبه های بسیار زیبایی است. تایلند نیز به لحاظ جاذبه های طبیعی بسیار مورد توجه و زیباست. چنانچه صاحب فرزند کوچکی هستید و قصد دارید او را هم همراه ببرید نکات زیر را در هر دو مسیر به خاطر د اشته باشید.


  در هندوستان چنانچه شما مسیر دهلی - آگرا - جیپور را انتخاب می کنید باید بدای مسافت تمام شهرها را  باید با اتوبوس طی کنید و نزدیک به 2 ساعت برای پیمودن به هر شهر باید در اتوبوس باشید.


  برای سفر به تایلند نیز طول پرواز 7 ساعت بوده و همین طور برخی از مراکز تفریحی مناسب کودکان نمی باشد که می بایست در هتل بمانند.


  چنانچه در بین شما کودکی همسفرتان نیست هر دو مسیر خالی از لطف نیست. به روحیه خود توجه کنید محیطی اسرار آمیز و فرهنگی تاریخی را می پسندید یا جاذبه های طبییعت را؟ در حال حاضر نوروز 92 نرخ هندوستان مناسب تر است.

کلیه حقوق این وب سایت برای مهمانسرای سنتی تلار محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط نونگار